Hepsipay

Ürünler

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Sanal Pos (Payment Gateway)

Sanal POS ile Ödeme Almak için Banka Banka Gezmeyin!

Bankalarla Sanal POS anlaşması yapmak için zaman kaybetmeyin! Hepsipay’i web sitenize kolayca kurun, hemen satışa başlayın! Üstelik müşterilerinize tüm kartlara taksitli alışveriş seçeneği sunarak satışlarınızı katlayın!

Sanal POS için Hepsipay!

Hepsipay’e yapacağınız tek bir başvuru ile tüm bankalarla tek bir komisyon oranı üzerinden hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Üstelik tek bir sözleşme ile.

Hepsipay ‘in sunduğu avantajlar sadece başvuru sürecinin kolay ve hızlı olması ile sınırlı değil. Hepsipay siz müşterilerine 3D Secure hizmeti ve güvenli bir ödeme altyapısı sunuyor. Hepsipay ’in uzman Fraud ekibinin sunduğu hizmet ile kart sahteciliği riskinizin minimum seviyeye inmesini sağlanıyor. Tüm bunların yanında Hepsipay ‘in güvenli ödeme altyapısında kart bilgileri saklanabiliyor böylece alışveriş sırasında müşterilerinize kolay, güvenli ve hızlı alışveriş ortamı sağlıyor.

Sanal POS’u Hepsipay’den aldığınızda, operasyon süreçlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz. Hepsipay’de iade süreçlerini tek panel üzerinden yönetebilirsiniz. Tahsilat tutarlarınızı, komisyon oranlarınızı ve tüm raporlamalarınızı tek panel üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca tüm satışlarınızı anlık takip edebilir, detaylı satış raporların alabilirsiniz.

Hepsipay ile hızlı ve kolay bir şekilde tüm bankaların Sanal POS’larına uygun komisyon oranları ile sahip olabilirsiniz. Kolay ve hızlı şekilde kurulumunuzu yapabilir, hemen satışa başlayabilirsiniz. Hepsipay avantajlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sanal POS Avantajları

  • Bankalarla Sanal POS anlaşması yapmak için zaman kaybetmezsiniz.
  • Müşterilerinize Türkiye’nin en büyük kart markaları (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ile tek çekim ve taksitli ödeme seçeneği sunarsınız.
  • Tek sözleşme ve tek komisyon oranı ile tüm bankalarla aynı anda çalışırsınız.
  • Tüm bankalarla olan ödemeleri ve hak edişleri tek ekranda takip edip, yönetirsiniz.
  • Üst düzey güvenli ödeme sistemimiz sayesinde sahte işlemleri önler, müşteri itirazı kaynaklı maliyetlerinizi azaltırsınız.
  • Hepsipay API ile Sanal POS Ödeme Sistemini web sitenize kolay ve hızlı bir şekilde entegre edersiniz.

Hepsipay Neden Çok Güvenli?

  • Hepsipay PCI DSS sertifikalı ödeme altyapısına sahiptir.
  • Üst düzey gelişmiş güvenlik sahtecilik filtreleri ile işlemleriniz sürekli denetlenir.
  • 7/24 çalışan tecrübeli sahtecilik önleme ekibine ile hizmet sunar.
  • Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’nın 15 senelik e-ticaret tecrübesinden yararlanarak en gelişmiş teknolojilerle üstün koruma hizmeti verir.

Hepsipay ile Satışa Başlamak Çok Kolay!

Hepsipay Kolay Ödeme ile tahsilat yapmak çok kolay. Kolay Ödeme ile tahsilat için Hepsipay.com paneli üzerinden müşteri özelinde bir ödeme talebini kolayca oluşturabilirsiniz. Ödeme talebini içeren link müşteriye SMS ve e-mail ile gönderilir. Müşteri linke tıkladığında açılan ekranda ödemek istediği kart markasını ve taksit seçeneğini belirler. Daha sonra, kart bilgilerini ekranda girerek 3D secure kullanarak ödemesini güvenle gerçekleştirir. Ödemenin yapılıp yapılmadığını yönetim panelinden kolayca takip edebilir, dilerseniz tekrarlı ödeme talimatları oluşturarak tahsilatlarınıza periyodik olarak düzenleyebilirsiniz.

Hazır Altyapı
Hazır e-ticaret paketi kullanıyorsanız, başvurunuzu hemen yapın, 24 saat içine satışa başlayın! Tüm iş ortaklarımızı görmek için hemen tıklayın!
Açık Kaynak
Açık kaynak kodlarına sahip bir e-ticaret altyapısına sahipseniz, hazır modüllerimiz ile hemen entegre olup satışa başlayabilirsiniz. Desteklediğimiz tüm açık kaynakları görmek için hemen tıklayın!
Butik Yazılım
Websiteniz kendi yazılım ekibiniz tarafından geliştirildiyse, uzman yazılım ekibimizin desteği ile en kısa sürede entegrasyonu tamamlayarak satışa başlayabilirsiniz!
Sanal POS ile ilgili daha fazla bilgi bilgi için Hepsipay Blog’a Git
“Hepsipay Üye İş Yeri Nasıl Olunur?” detay bilgi detay bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Aylık ciro büyüklüğüne göre fiyat alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
Tüm vergiler dâhildir.

e-Ticarette Yeniyim diyorsanız,

Size özel tekliflerimizi değerlendirmek için hemen başvurun!
Tüm vergiler dâhildir.

Hemen Başvur

Yıllardır e-Ticaret Yapıyorum diyorsanız,

Kurulum ücreti yok! Sabit ücret yok! Aylık ciro sözü verin, hemen satış yapmaya başlayın! Size özel tekliflerimizi değerlendirmek için hemen başvurun, sizi ziyaret edelim!
Tüm vergiler dâhildir.

Hemen Başvur