Hepsipay

İş Ortakları

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

2006 yılında kurulan Ticimax’in şu anda 3000’in üzerinde aktif e-ticaret sitesinin yazılım altyapısını sağlamaktadır. 7/24 destek hizmeti veren lider e-ticaret altyapı şirketlerindendir. Sunduğu bulut çözümler ile küçük, orta ve yüksek hacimlerdeki e-ticaret sitelerine başarılı çözümler sunmaktadır.

HIZLI BAŞVUR

2005 yılında kurulan IdeaSoft, fiziksel mağazasını online mağazaya dönüştürmek isteyen büyük veya orta ölçekli her işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek akıllı e-ticaret yazılımları üretmektedir. Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren her 2 e-ticaret sitesinden 1 tanesi IdeaSoft alt yapısı ile çalışmaktadır. 100’ün üzerinde çalışanı, geniş iş ortaklıkları yapısı ile IdeaSoft Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret alt yapı sağlayıcılarından biri olarak anılmaktadır.

HIZLI BAŞVUR

E-ticaret Kur, internet ve yazılım sektöründe 2003 yılından beri hizmet vermektedir. İleri teknolojileri yakından takip eden ve müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen E-ticaret Kur, genç, profesyonel ve dinamik kadrosuyla sunduğu hizmette her zaman en iyiye ulaşmayı amaç edinmiştir.

HIZLI BAŞVUR

PlatinMarket 2004 yılından bugüne e-ticaret sitesi yazılım sağlayıcısı olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Gelişmiş internet teknolojileri ve uygun fiyatlı e-ticaret paketleri ile sanal mağaza açmak isteyen işletmelerin ilk tercihlerinden biri konumundadır. Markanıza özel e-ticaret tasarımı, tedarik, pazaryeri ve ödeme sistemi entegrasyon hizmetleri konusunda PlatinMarket sektörün öncülerindendir. Kolay kullanım ve yönetim özelliklerine sahip, SEO uyumlu ve anahtar teslim PlatinMarket e-ticaret yazılımı ile siz de e-ticaret dünyasına adım atıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.

HIZLI BAŞVUR

MarkaClick, web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan, firmanızın marka değerini internet ortamına taşıyarak müşterilerinize ulaşmanızda yarar sağlamayı hedefleyen ve memnuniyetiniz için çalışan bir dijital web ajansıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibi ile sizin için paket çözümler üreterek hayata geçirmekte ve her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılım altyapıları ile sizlere alternatifli çözümler sunmak adına çalışmaktadır.

HIZLI BAŞVUR

Yeni nesil e-ticaret yazılımları ile ürünlerinizi internette satmanın keyfini yaşayın. Kullanıcı dostu ileri düzeyde teknoloji ile oluşturulan e-ticaret yazılımları ile e-ticaret projelerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. KMK E-ticaret yazılımları Hepsipay Sanal POS altyapısına tam entegre çalışmaktadır. Hepsipay Sanal POS’unuzu birkaç dakikada e-ticaret yazılımınıza entegre edebilir, sanal POS altyapınızla ilgili sınırsız ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

HIZLI BAŞVUR

ShopPHP e-ticaret yazılımını sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan ShopPHP sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir.

HIZLI BAŞVUR

KobiMaster Armain Teknoloji unvanı ile 2003 tarihinden bugüne kadar müşterilerine e-ticaret altyapı hizmeti ile birlikte müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tasarım, barındırma, entegrasyon, danışmanlık hizmetlerini de vermektedir. Genel Müdürlüğü İstanbul’da, üretim merkezi İzmir Teknoloji Geliştirme Merkezi'nde ve satış ofisi İzmir’de bulunan Türkiye genelinde 2.000’e yakın firmaya hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.

HIZLI BAŞVUR

Ganipara, kendi web sitenizde bir e-ticaret sitesi açmak için gerekli tüm altyapıyı size sunar. Ganipara ile satışa başlayabilmek için yapmanız gereken ürünlerinizi eklemek ve ödeme altyapınızı seçmektir. Hazır şablon ve ödeme altyapısı entegrasyonu ile kurulum ve hosting’e ihtiyaç duymadan birkaç dakika içinde alışveriş sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

HIZLI BAŞVUR

akakce.com Türkiye’nin ilk karşılaştırmalı alışveriş sitesidir. Amacı, internet alışveriş sürecinizde size yardımcı olmaktır. Çok ürün, çok fiyat ve çok seçenek ile alışveriş kararını vermenizi sağlamak, böylece hem size hem de ülkemizdeki Internet perakendeciliğinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

HIZLI BAŞVUR

1995 yılından beri yazılım sektöründe toplam 28 ülkede 2000’i aşkın Çözüm Ortağı ile ihracat yapan AKINSOFT, Yeni Nesil E-Ticaret ile de müşterilerinin ticaret hacmini coğrafyaları dışına çıkarmayı hedeflemektedir. AKINSOFT E-Ticaret, markalara özel tasarımlar ve entegrasyonlarla birçok işletme için başarılı çözüm önerileri sunmaktadır.

HIZLI BAŞVUR