“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Hepsipay’e Üye İş Yeri Nasıl Olabilirim ?

Hepsipay.com üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizinle en geç 24 saat içinde iletişime geçerek size özel olarak hazırlanan fiyat teklifini e-mail olarak gönderecektir. Fiyat teklifimizi e-maildeki fiyatı onaylıyorum butonuna tıklayarak onaylayabilirsiniz. Teklifimizi onayladıktan sonra açılan sayfada nüfus cüzdanı ve vergi levhası belgelerinizi yüklemeniz gerekmektedir. Bu noktadan sonra Findeks sorgulaması için size SMS yönlendirilir. Bu SMS’i “ONAY boşluk DOĞUM YILI”nızı yazarak cevaplamanız gerekmektedir. Başvurunuz olumlu değerlendirilmesi durumunda size e-mail göndererek kalan belgeleri (imza sirküleri, faaliyet belgesi ya da ticaret sicil gazetesi, hesap dekontu) tamamlamanızı rica edeceğiz. Tüm evrakların tamamlanması durumunda Hepsipay.com üzerinden kullanacağınız panel için kullanıcı adı ve şifre size yönlendirilecektir. Altyapı sağlayıcı olarak iş ortaklarımızdan (İdeasoft, Ticimax, Payfull, AkınSoft, KMK, Platin Market, Marka Click, Kobi Master, Ganipara.com, ShopPHP, Akakçe, eticaret kur) biriyle çalışıyorsanız herhangi bir entegrasyona gerek olmadan hemen satışa başlayabilirsiniz.Hepsipay Kolay Ödeme Ürünü Nasıl Çalışır ?

Alıcı ile satıcı arasındaki anlaşmaya istinaden satıcı Hepsipay.com paneli üzerinden müşteri özelinde bir ödeme talebi oluşturur. SMS veya e-mail ile ödeme talebini içeren bir link alıcıya ulaştırılır. Alıcı açılan ekranda istediği kart markasını ve taksit seçeneğini belirler. Alıcı, kart bilgilerini satıcıya vermeden 3D secure kullanarak ödemesini gerçekleştirir. Satıcı ödemenin yapılıp yapılmadığını Hepsipay.com da ki panelinden takip edebilir.Kolay Ödeme Ürünü Avantajları

  • Web siteniz olmasa dahi ödeme alabilirsiniz, banka entegrasyonu ya da e-ticaret altyapısı olmadan tahsilat yapmak isteyen herkes kullanabilir.
  • Mail Order’dan daha güvenlidir, müşterilerin 3.şahıslara kart bilgilerine vermesine gerek kalmaz.
  • Herhangi teknik bir geliştirmeye gerek duymazsınız. Hepsipay Portal üzerinden müşterilerinize SMS veya e-mail ile ödeme isteğini kolayca gönderebilirsiniz.
  • Tek bir sözleşme ile Türkiye’deki en büyük 7 kart markasıyla tek komisyon oranı üzerinden çalışır, ödemelerinizi ertesi gün hesabınıza alırsınız.
  • Müşteri kart bilgisi muhafaza etmek zorunda kalmazsınız.
  • Güvenlidir, 3D Secure kullanılarak ödeme yapıldığından, ödemeyi gerçekleştirecek kişiden habersiz işlem yapılamaz.