Hepsipay

Ürünler

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Pazaryeri (Marketplace)

Hepsipay Pazaryeri ile Mağazalarınızı Kolayca Yönetin!

Hepsipay Pazaryeri Paneli’nden mağazalarınızı otomatik yönetin, nakit akışınızı anlık takip edin!

Hepsipay Pazaryeri ile İşlerinizi Kolayca Yönetin!

15 yıllık tecrübeye sahip Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi Hepsiburada’nın online ödeme dünyasındaki girişimi olan Hepsipay, üst düzey güvenlikli ödeme altyapısı ile Pazaryeri sahiplerine güvenli bir alışveriş ortamı sunmalarına destek oluyor. Hepsipay ile çalışan Pazaryerleri, satıcılarıyla aralarındaki nakit akışını anlık olarak yönetiyor, hak ediş ve komisyon hesaplamalarını otomatik olarak yapıyor, tek tuş ile istediği tüm finansal bilgileri raporlayabiliyor. Hepsipay Pazaryeri’nin kolay kullanımlı Yönetim Paneli, tüm bilgilere kolayca ulaşma imkânı sunuyor. Böylece satıcı performansı kolay ve etkin şekilde takip edilerek iş süreçleri kolaylıkla yönetilebiliyor.

Pazaryeri’nin Faydaları

  • Tek entegrasyon ile tüm satıcılarınızın ödeme almasını sağlarken para transferini ve komisyon hesaplamalarını tek seferde yaparsınız.
  • Satıcılarınız ile aranızdaki nakit akışını kolayca takip eder, son kullanıcıdan satıcıya olan para akışını güvenli bir şekilde, sizin belirlediğiniz kurallar çerçevesinde yönetirsiniz.
  • Tüm bankalar için tek komisyon oranı üzerinden çalışır. Türkiye’nin en büyük kart markaları (Bonus, World, Axess, Maximum, Advantage, CardFinans ve Paraf) ile taksitli ödeme hizmeti verirsiniz.
  • Üst düzey güvenli ödeme altyapısı ve uzman ekiplerimizin 7 gün 24 saat kontrolleri ile olası kayıplarınızı, müşteri itirazlarını ve şüpheli işlemleri minimum düzeyde tutarsınız.
  • Müşterilerinizi her seferinde kart bilgilerini girme zahmetinden kurtarırsınız ve böylece alışverişi kolaylaştırıp satışlarınızı artırırsınız.
  • Yönetim Paneli sayesinde finansal ve yönetimsel raporlara ulaşabilir; satış, ürün ve performanslarınızı takip edersiniz.
  • Yönetim Paneli ile firmanızın ana hesabına bağlı satıcı hesaplarını kontrol eder, performanslarını gözlemler, gelecek ve geçmiş döneme ait işlem detaylarını izlersiniz.
“E-Ticaret’te Pazaryeri” ile ilgili detay bilgi için Hepsipay Blog’a Git

Fiyatlandırma

Aylık ciro büyüklüğüne göre fiyat alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
Tüm vergiler dâhildir.

e-Ticarette Yeniyim diyorsanız,

Size özel tekliflerimizi değerlendirmek için hemen başvurun!
Tüm vergiler dâhildir.

Hemen Başvur

Yıllardır e-Ticaret Yapıyorum diyorsanız,

Kurulum ücreti yok! Sabit ücret yok! Aylık ciro sözü verin, hemen satış yapmaya başlayın! Size özel tekliflerimizi değerlendirmek için hemen başvurun, sizi ziyaret edelim!
Tüm vergiler dâhildir.

Hemen Başvur