Hepsipay

Ürünler

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Kolay Ödeme

Mail Order Devri Bitti! Artık “Hepsipay Kolay Ödeme” var!

Müşterilerinize SMS veya e-mail ile ödeme talebi gönderin, müşteriniz ödemesini kolayca ve güvenle tamamlasın! Hepsipay Kolay Ödeme ile hayat kolaylaşsın!

Online Ödeme için Web Sitesine İhtiyacınız Yok!

Hepsipay, Kolay Ödeme ile web sitesi olmayan işletmeler için e-ticaret altyapısı veya banka entegrasyonu gerekmeksizin online alışverişi kolaylaştırıyor. Web sitesi olmayan işletmelerin alışveriş anında iş yerinde olmayan müşterilerinden SMS, e-posta veya online mesajlaşma platformları aracılığıyla e-ticaret altyapısı veya banka entegrasyonu gerekmeksizin kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilmelerini sağlayan Hepsipay Kolay Ödeme ile mail order, havale/EFT gibi geleneksel süreçlerin yerini hızlı ve güvenli bir ödeme süreci alıyor.

Hepsipay Kolay Ödeme, işletmelerin ek bir geliştirme yapmadan Hepsipay üzerinden hazırlanan ödeme linki ile tüm işlemin gerçekleşmesini sağlıyor. Türkiye’nin en büyük kart markaları (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ile taksitli alışveriş seçeneği de sunuluyor.

Kolay Ödeme Ürünü Nasıl Çalışır?

Hepsipay Kolay Ödeme ile tahsilat yapmak çok kolay. Kolay Ödeme ile tahsilat için Hepsipay.com paneli üzerinden müşteri özelinde bir ödeme talebini kolayca oluşturabilirsiniz. Ödeme talebini içeren link müşteriye SMS ve e-mail ile gönderilir. Müşteri linke tıkladığında açılan ekranda ödemek istediği kart markasını ve taksit seçeneğini belirler. Daha sonra, kart bilgilerini ekranda girerek 3D secure kullanarak ödemesini güvenle gerçekleştirir. Ödemenin yapılıp yapılmadığını yönetim panelinden kolayca takip edebilir, dilerseniz tekrarlı ödeme talimatları oluşturarak tahsilatlarınıza periyodik olarak düzenleyebilirsiniz.

Kolay Ödeme Avantajları

  • Ödemelerinizi mail order, havale/eft veya nakit olarak almak yerine, Kolay Ödeme kullanarak hem zamandan tasarruf eder, hem de ödemelerinizi kolayca tahsil edersiniz.
  • Web siteniz olmasa da müşterileriniz güvenli bir kanal üzerinden kredi ve banka kartı ile ödeme imkanı sunarsınız.
  • Herhangi bir teknik geliştirmeye gerek yoktur, kullanıcı ekranından müşterilerinize kolayca ödeme talebi gönderir, işlem durumlarını anlık takip edersiniz.
  • Tüm bankaların banka ve kredi kartlarıyla ödeme alır, en büyük kart markaları (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage ) ile taksitli alışveriş seçeneği sunarsınız.
Kolay Ödeme’nin avantajlarına dair detay bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.
“Kolay Ödeme Nasıl Çalışır?” detaylı bilgi için Hepsipay Blog’a Git

Fiyatlandırma

Aylık ciro büyüklüğüne göre fiyat alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
Tüm vergiler dâhildir.

e-Ticarette Yeniyim diyorsanız,

Size özel tekliflerimizi değerlendirmek için hemen başvurun!
Tüm vergiler dâhildir.

Hemen Başvur

Yıllardır e-Ticaret Yapıyorum diyorsanız,

Kurulum ücreti yok! Sabit ücret yok! Aylık ciro sözü verin, hemen satış yapmaya başlayın! Size özel tekliflerimizi değerlendirmek için hemen başvurun, sizi ziyaret edelim!
Tüm vergiler dâhildir.

Hemen Başvur