Hepsipay Kolay Ödeme Nasıl Çalışır?

Hepsipay Kolay Ödeme Nasıl Çalışır?

Hepsipay Kolay Ödeme Nasıl Çalışır?

Hızlı, pratik ve güvenli ödeme çözümü sunan Hepsipay, Kolay Ödeme ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Online ödeme için web sitesine ihtiyacınız yok!

 

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu Hepsiburada’nın online ödeme dünyasındaki girişimi olan ve kredi kartı veya banka kartıyla elektronik ortamda yapılan tüm tahsilat işlemleri için güvenli ve pratik elektronik para ve ödeme hizmetleri sunan Hepsipay, Kolay Ödeme ile web sitesi olmayan işletmeler için e-ticaret altyapısı veya banka entegrasyonu gerekmeksizin online alışverişi kolaylaştırıyor.

 

Hem Hızlı Hem Güvenli “Hepsipay Kolay Ödeme”!

 

Web sitesi olmayan işletmelerin alışveriş anında iş yerinde olmayan müşterilerinden SMS, e-posta veya online mesajlaşma platformları aracılığıyla e-ticaret altyapısı veya banka entegrasyonu gerekmeksizin kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilmelerini sağlayan Hepsipay Kolay Ödeme ile mail order, havale/EFT gibi geleneksel süreçlerin yerini hızlı ve güvenli bir ödeme süreci alıyor.

 

Hepsipay Kolay Ödeme, işletmelerin ek bir geliştirme yapmadan Hepsipay üzerinden hazırlanan ödeme linki ile tüm işlemin gerçekleşmesini sağlıyor. Tüm bankaların banka ve kredi kartlarıyla ödeme alınabilinen sistem sayesinde Türkiye’nin en büyük kart markaları (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ile taksitli alışveriş seçeneği de sunulabiliyor.

 

Kolay Ödeme Ürünü Nasıl Çalışır ?

 

Hepsipay Kolay Ödeme ile tahsilat yapmak çok kolay. Müşterilerinizden ödemelerinizi mail order, havale/eft veya nakit olarak alıyorsanız, güvenli ödeme sayfasını kullanarak kolayca tahsil edersiniz. Üstelik web siteniz olmasa da müşterileriniz güvenli bir kanal üzerinden kredi ve banka kartı ile ödeme yapar. Herhangi bir teknik geliştirmeye gerek yoktur, kullanıcı ekranından müşterilerinize kolayca ödeme isteği gönderir, işlem durumlarını takip edersiniz.

 

Kolay Ödeme ile tahsilat için Hepsipay.com paneli üzerinden müşteri özelinde bir ödeme talebini kolayca oluşturabilirsiniz. Ödeme talebini içeren link müşteriye SMS ve e-mail ile gönderilir. Müşteri linke tıkladığında açılan ekranda ödemek istediği kart markasını ve taksit seçeneğini belirler. Daha sonra, kart bilgilerini ekranda girerek 3D secure kullanarak ödemesini güvenle gerçekleştirir. Ödemenin yapılıp yapılmadığını yönetim panelinden kolayca takip edebilir, dilerseniz düzenli ödeme talimatları oluşturarak tahsilatlarınıza periyodik olarak düzenleyebilirsiniz.

 

 

2 Comments
  • Posted at 03:45, 9 Ocak 2018

    Gerçekten benim için çok faydalı bir video olmuş nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim. Ben genelde bu tarz faydalı bilgiler bulamam ama bundan sonra sitenizin fanatik bir müşterisi olacağım. Süpersiniz teşekkürler tekrardan.

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website