Hepsipay

Yardım & Destek

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

İşyerlerinin farklı ihtiyaçlarına ve iş modellerine yönelik geliştirilen bir ödeme altyapısıdır. Kredi ve banka kartlarıyla ödeme alabilmek için en kolay çözüm yoludur. Hepsipay Sanal POS hizmetini internet sitenize entegre ederek hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

  • Hepsipay’in kurulumunu tek tıkla kolay bir şekilde yaparsınız.
  • Çok kısa bir süre içerisinde sitenizden ödeme almaya başlarsınız.
  • Tek sözleşmeyle tüm bankaların banka ve kredi kartlarıyla ödeme alabilirsiniz.
  • Her bankanın ayrı ayrı uzun başvuru sürecine dâhil olmak zorunda kalmazsınız.
  • Tek fiyatlama ile tüm bankalarla aynı komisyon üzerinden çalışırsınız.
  • İade, iptal gibi işlemleri, çok kısa zamanda kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Satışlarınızı Hepsipay Defterim üzerinden kolayca takip edersiniz.
  • Üst düzey güvenlik sistemi sayesinde sahtecilik (fraud) riskini en aza indirirsiniz.
  • Müşteri itirazı kaynaklı maliyetlerinizi azaltırsınız.
  • Müşterilerinizin onay vermesi şartıyla kart saklama hizmetinden yararlanıp müşterilerinizden tek tıkla ödeme alabilirsiniz.

Hepsipay PCI DSS sertifikasına sahiptir; bu nedenle sizin sitenizde ayrıca bir PCI DSS sertifikasına sahip olmanıza gerek yoktur.

Şüpheli işlemi fark etmenizden sonra en kısa sürede fraud@hepsipay.com’a e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

satis@hepsipay.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Kredi kartınızın bilginiz dışında Hepsipay üzerinden kullanıldığını tespit etmeniz halinde öncelikle bankanızla irtibata geçerek ilgili kredi kartınızı kullanıma kapattırmanız gerekmektedir. Ardından, vakit kaybetmeden fraud@hepsipay.com eposta adresinden bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Hepsipay üyeliğinizin başka kişiler tarafından kullanıldığını farketmeniz halinde fraud@hepsipay.com eposta adresinden bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Ardından, vakit kaybetmeden kullandığınız diğer sanal üyelikleri kontol ederek bunlara ait şifre bilgilerinizi de güncellemenizi öneririz.

Güvenli ödeme yapmanız için aşağıdaki konulara dikkat etmenizi öneririz;
Hepsipay PGW kullanarak gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizde, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi banka personeli dahil üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.

3D Secure ödeme seçeneğini kullanarak güvenle ödemenizi gerçekleştiriniz.

3D Secure ödeme sırasında bankadan mesaj olarak gönderilen işlem şifresini banka personeli dahil üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.

Hepsipay Hesabınızın güvenliği için aşağıdaki konulara dikkat etmenizi öneririz;

Hepsipay Kurum Kodunuzu ve Şifrenizi, Hepsipay destek hattı dahil üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.

Şifrenizi, doğum tarihiniz, nüfus cüzdanı numaranız, 1234 gibi ardışık sayılar ya da desteklediğiniz takımın kuruluş yılı gibi kolay tahmin edilebilir bilgilerden seçmeyiniz.

Şifrenizi yazılı olarak bulundurmayınız ve/veya cep telefonunuza kaydetmeyiniz.

Şifrenizi unutmanız veya bloklanması halinde şifremi unuttum sekmesini kullanarak hesabınıza tanımlı cep telefonu numaranıza gelecek doğrulama kodunu kullanarak yeni şifre alabilirsiniz.

Hassas ödeme verilerinizin kaybedilmesi, çalınması, silinmesi ya da değiştirilmesi gerektiği durumlarda satis@hepsipay.com eposta adresinden bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Hesap erişim şifrelerinizi unutmanız durumunda şifremi unuttum butonunu kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye işyerlerine özel olarak yapılacak bilgilendirmeler; hesap aktifleştirme aşamasında e-mail yoluyla, hesap aktif olarak kullanılırken günlük yapılan ödemelerle ilgili olarak SMS ile yapılmaktadır. Bu kanallar üzerinden gelmeyen Hepsipay başlıklı bilgilere itibar edilmemelidir.

Hepsipay, Hepsiburada.com’un %100 iştiraki olarak kurulmuş ödeme hizmetleri firmasıdır.

Hepsipay, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry) - DSS (Data Security Standard) sertifikasına sahiptir. PCI veri güvenliği standartları, aralarında Mastercard, Visa, Amerikan Express, Discover Services gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından, kart ve kart sahiplerinin datalarının korunması amacıyla, internetten alışverişte güvenlik standartlarını belirleyen bir yapıdır.Hepsipay’in platformunu kullanmanız durumunda, Hepsipay API'nın akıllı fiş çözümü sayesinde PCI sertifikası almanıza gerek olmadan, PCI-DSS sertifikalı altyapı ile müşterilerinize maksimum seviyede güvenli bir hizmet sunabilirsiniz.

Tarafımıza başvuru aşamasında iletmiş olduğunuz “hesap numarası, telefon numarası, vergi numarası, vergi dairesi, adres, e-mail, yetkili/ortak, faaliyet alanı ” ile ilgili değişiklik taleplerinizi https://merchant.hepsipay.com/Merchant/Login adresinden ulaşabileceğiniz Hepsipay Üye İşyeri Paneli’nde yer alan “Yardım Sekmesinden, hepsipay ekibine mesaj gönder” bölümünden iletebilirsiniz.

''Web sitesi domain adresi bilgileri” ile ilgili değişiklik taleplerinizi https://merchant.hepsipay.com/Merchant/Login adresinden ulaşabileceğiniz Hepsipay Üye İşyeri Paneli’nde yer alan “Yardım Sekmesinden, hepsipay ekibine mesaj gönder” bölümünden iletebilirsiniz.

Operatör değişikliklerinde sisteme kayıtlı E-posta adresinizden güncel cep telefon numaranızı ve değişiklik yapılan operatör (Güncel/Güncel olmayan Operatör) bilgisini entegrasyon@hepsipay.com adresine göndermenizi rica ederiz.