Hepsipay

Yardım & Destek

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Başvurunuzun onaylanmasının ardından https://developer.hepsipay.com/ linkindeki adımları takip ederek Hepsipay kurulumunuzu yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğu durumda entegrasyon@hepsipay.com adresine e-posta göndererek destek alabilirsiniz.

Entegrasyon aşamasına geçmeden önce size gönderdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile Hepsipay Defterim sistemine girmeniz ve ardından orada yer alan üye işyeri sözleşmemizi onaylamanız gerekmektedir. Üye işyeri sözleşmemiz dışında entegrasyon için ayrı bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur.

Sitenize Hepsipay entegrasyonu yapmak için Hepsiburada.com ile çalışmanıza gerek yoktur. Hepsipay ile çalışmak için Hepsipay’e başvurmanız ve başvurunuzun onaylanmasının ardından size gönderdiğimiz entegrasyon dokümanlarındaki adımları takip ederek entegrasyonu tamamlamanız gerekmektedir.

Sitenize Hepsipay Sanal POS hizmeti entegrasyonunu ve testlerinizi tamamladığınızla sistemin çalışır hale getirilmesi için bize e-posta haber vermeniz gerekiyor. Bize satis@hepsipay.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Yaşanan teknik problemlerle ilgili entegrasyon@hepsipay.com adresine e-posta göndererek destek alabilirsiniz. Teknik problem dışındaki tüm hususlarda satis@hepsipay.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.