Hepsipay

Yardım & Destek

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Hepsipay çalışma koşullarınızı Hepsipay Defterim’de yer alan Kurum Bilgilerim menüsünden gözlemleyebilirsiniz.

Evet, bütün işlemlerinizi Hepsipay Defterim üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

Ödemeleriniz, Hepsipay ile yapacağınız anlaşma şartlarındaki bloke gün esas alınarak hesabınıza düzenli olarak aktarılacaktır.

Sanal Pos hizmeti üzerinden taksitli olarak gerçekleşen işleminizin ödemeleri parça parça olarak değil, ürünü sattığınız fiyat üzerinden komisyon bedeli kesildikten sonra, kalan tutarın tamamı Hepsipay ile yapacağınız anlaşma şartlarındaki bloke gün esas alınarak hesabınıza düzenli olarak aktarılacaktır.

Hepsipay Defterim ekranlarında bulunan “Faturalarım” menüsünden tüm işyerleriniz için ödediğiniz faturalara ulaşabilirsiniz.

Komisyon oranlarınızı Hepsipay Defterim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Komisyon oranlarımızdan KDV ücreti alınmamaktadır. Fiyat teklifine her şey dahil olup komisyon oranı üzerinden %5 BSMV eklenir.

Komisyon oranlarımız firma özelinde ve o günkü kampanya şartlarında hazırlanır. İşlem ücreti alınmamakta, komisyon oranı üzerinden %5 BSMV eklenir.

Evet, Komisyon indirim talepleriniz, iş modeliniz, son 6-12 aylık satış hacminiz, iptal ve iade edilen işlem sayıları ve Fraud’a konu olan herhangi bir işlem olup olmadığı değerlendirilmektedir.

Fiyat teklifine her şey dahil olup komisyon oranı üzerinden %5 BSMV eklenir.