Hepsipay

Yardım & Destek

“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Hepsipay üzerinden tahsil edilen bir ödeme, banka kuralları gereği aynı gün içinde (gün sonu yapılmadan) iptal edilebilir.

Hepsipay Defterim’de yer alan “İşlemlerim” menüsüne girerek iade işlemi yapmak istediğiniz işlemi bulup üstüne geldiğinizde açılan iade tutarı kutucuğuna iade etmek istediğiniz tutarı yazıp iade et butonuna basarak ve iade işlemini onaylayarak iade yapabilirsiniz.

Hepsipay  üzerinden tahsil edilen bir ödeme, banka kuralları gereği aynı gün içinde (gün sonu yapılmadan) iptal  edilebilir. İptal işleminin iadeden farkı, ödeme ile aynı gün yapılabilmesi ve kart ekstresinde girdi/çıktı yaratmamasıdır.

İade şartları İade işlemleri online olarak gerçekleşmektedir. Bu nedenle "Ödemeyi İade Et" butonuna tıkladığınızda, ödeme otomatik olarak iade edilecektir. İade işleminin müşterinizin kartına yansıması, bankasının uyguladığı süreçlere göre 2 ile 5 iş günü arasında değişebilir.

Hayır, İade ne zaman gerçekleşirse gerçekleşsin, hiçbir ücret kesintisi yaşamazsınız.

Hepsipay Defterim’de yer alan “İşlemlerim” menüsüne girerek iade işlemi yapmak istediğiniz işlemi bulup üstüne geldiğinizde açılan iade tutarı kutucuğuna iade etmek istediğiniz tutarı yazıp iade et butonuna basarak ve iade işlemini onaylayarak  parçalı iade yapabilirsiniz.